O firmie

 ARGUS MASZYNY oferuje Państwu  maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych.

Nasza firma  obecna jest od 1999 roku na rynku recyklingu tworzyw sztucznych jako producent przemiałów i regranulatów (kompoundu) z tworzyw technicznych. Posiadając niezbędną wiedzę techniczną oraz rozeznanie w branży recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych pragniemy jako producent zaoferować Państwu maszyny i kompletne linie takie jak wytłaczarki, linie do mycia, systemy uzdatniania wody, squeezery (osuszanie i zagęszczanie materiału),młyny, kruszarki i wiele innych.

Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę logistyczną oraz pomoc w uzyskaniu leasingu. Nasi eksperci będą czuwać nad Państwa zamówieniem i dbać o jego sprawną realizację. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne już od momentu wyboru maszyny aż do jej złożenia na miejscu i uruchomienia.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Dziś, dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, ARGUS MASZYNY  świadczy usługi na terenie całego kraju. Zaufało nam wielu Partnerów, ugruntowując naszą pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach krajów europejskich.

Nasza przewaga wynika z doświadczenia w produkcji, znajomości zagadnień z zakresu recyklingu i przetwórstwa tworzyw .

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

LINIE DO RECYKLINGU TWORZYW SZTUCZNYCH I PRODUKCJI WYROBÓW FOLIOWYCH ZOBACZ WIĘCEJ